KOUZLA A ČÁRY

... A TÍM NAŠE ŠAMANKA NEKONČÍ

Grafické
práce
Copywriting
Tvorba
loga
Webdesign

Jak funguje naše grafické studio?

Každý grafik má svůj styl (ten náš si můžete prohlédnout v portfoliu) a pokud si nesednete nemějte obavy, stačí to co nejdřív říct a spolupráci ukončíme. Nejsme urážliví, jen nechceme dělat desítky hodin náročné grafiky a pak se dozvědět, že se vám nelíbí. :-(

 

Tvoříme kreativní, poutavou, ale hlavně funkční grafiku. Cílem není aby se grafika líbila vedení firmy, ale aby splnila svůj účel tj. zaujala a informovala zákazníky.

Grafici vytvoří data tak aby byl výsledek perfektní. Netrapte se s formáty, dodejte nám data která máte (loga, texty, fotky...) a sdělte nám svojí představu.

Vyjasnění představy nám pomůže pochopit váš záměr a trefit se přesně do vašeho vkusu. "Aby to bylo hezké." není vyjasnění, ale pokyn aby se grafik vyřádil. Musíte pak grafiku přijímat s otevřenou myslí a nechat se překvapit kreativním řešením.

Návrhy posíláme na schválení e-mailem nebo se u nás můžete zastavit, dát si výborné kafe a tvořit přímo s grafikem.

 

Schválená tisková data ukládáme na našem serveru neomezeně a zcela zdarma, takže až budete chtít za půl roku dotisk nebo úpravy vaší vizitky bude to pro nás hračka.

Grafiku jste si zaplatili a je Vaše, takže pokud jí budete chtít, dodáme Vám zdrojové soubory. Ani tohle u nás není žádný problém.

Nejste si jistí? Nahlédněte nám pod ruce.

Veronika Řehořová

Šamanka přes grafiku

čmárat, čmárat a čmárat

+420 702 090 950

grafika@latisk.cz

Verca.jpg

Pojďme vaší zakázku probrat.

LATISK LITOMĚŘICE 2020, tel.: 416 733 367, 734 577 627, email: latisk@latisk.cz