"PRACUJEME 3 ZPŮSOBY"

výroba.png

1. Jen výroba - pouštíme stroje!

Pokud víte co chcete a grafiku máte hotovou, pak stačí jen dodat soubory k tisku ve formátu PDF/X1-a. Naše profesionální stroje vyžadují korektní tisková data a PDFko z wordu rozhodně není zárukou kvality. Jak na to se dozvíte tady: Proč otravujeme s daty?

 

Tisková data zkontrolujeme, vytiskneme, dokončíme a v případě reklamy i nainstalujeme. Máme vlastní stroje a hlavně partu šikovných makáčů, kteří vaší zakázku v cuku letu zpracují.

2. Grafika - design na scénu!

Máte vymyšleno, ale je potřeba tomu dát grafickou podobu? Oki doki! Jen si vyjasníme Vaší představu a pustíme se do grafického řádění. Návrhy posíláme emailem na schválení a finální verzi jednoduše vytiskneme.  

Cena naší grafiky je 780,-/hod. + DPH   Jo.. je to dost peněz, ale víme že svojí práci umíme dobře a díky zkušenostem jsme rychlí. Výsledný čas a tím i cena je tak často mnohem nižší než u nezkušených grafiků.

Navíc grafiku účtujeme férově po minutách, přesně podle reportů.

grafika.png
konzultace.png

3. Konzultace - chce to nápad!

Utratit peníze za reklamu co nefunguje je snadné. Aby se to nestalo konzultujeme vaše nápady a vymýšlíme pro vás reklamní kampaně. Neděláme z reklamy velkou vědu, ale abychom dokázali pomoci, musíme na společné schůzce nejdřív přesně pochopit o co ve vaší firmě jde. 

První konzultace je vždy zdarma a následně se ceny kampaní stanovují podle náročnosti a rozsahu. Díkybohu nejsme reklamní korporát, ale malá firma a tak naše ceny za kampaň málokdy přesáhnou 50.000 Kč bez DPH.

"NEBO TO NEŘEŠTE"

Nechcete řešit co všechno v naší fabrice děláme? Jasně, to chápeme, tak prostě přijďte k nám na zmrzlinu (nebo kafe pokud ho máte radši). Během pár minut spolu vybereme to nejlepší řešení, v showroomu prohlédneme vzorky, poradíme na čem se dá ušetřit, spočítáme ceny a rádi poradíme i kdyby to pro nás znamenalo že neuděláme kšeft. 

zmrzlina.png