Grafika loga

Tady se vyplatí začít. Nemá smysl pouštět se do větší propagace a nemít vyladěné logo. S každým použitím loga totiž budujete svojí značku (děláte branding) a vrýváte se tak svým zákazníkům do paměti. Logo tvoříme vždy snadno zapamatovatelné a originální (žádné hotové šablony).

Návrhům vždy předchází úvodní schůzka se spoustou kafe abychom dobře poznali vaši firmu a koncept loga tak byl v souladu s tím co děláte. Následuje skicování a ladění finální verze. Práci na zakázce ukončujeme vždy logomanuálem a exporty loga pro další bezproblémové použití.

 

Vizitky

Papírové vizitky jsou k ničemu, máme google! Nebo ne?

No, taky máme rádi moderní technologie, ale tady nejde ani tak o informace, jako o pozdější připomenutí a o profesionální WOW efekt když se vám do ruky dostane vymazlený kousek. Pak hned víte že jednáte s profíkem a ne s člověkem co si vizitky tiskne doma na inkoustovce.

Vizitky nás hodně baví, protože se na nich dá kreativně vyřádit. Ať už jde o speciální materiály, tvarový výsek, laminaci, zlacení nebo jiné efekty, věříme že zaujmout zákazníka za to stojí. Vizitku na plechu nebo překližce prostě jen tak nezapomenete. 

 
 

Grafické práce

Dobrá grafika zaujme vaše zákazníky, tečka. Utratit tisíce za výrobu a přitom šetřit pár stovek na grafice se prostě nevyplatí. Grafika totiž nemá být jen krásná, ale musí zaujmout, být originální, umět předat informace a být technicky i pravopisně správně.

 

Cena naší grafiky je 550,-/hod. + DPH, což je na jednu stranu dost peněz, ale díky našim zkušenostem pracujeme rychle a pečlivě, takže je to většinou lepší než trávit večery grafikou svépomocí. 

 

Grafiku účtujeme podle reportů se záznamem reálného času. Návrhy posíláme na schválení e-mailem nebo můžete tvořit přímo s grafikem. Schválená tisková data pak ukládáme na našem serveru na věky věků a zcela zdarma, takže až budete chtít za půl roku dotisk nebo úpravy bude to pro nás hračka. Grafiku jste si zaplatili a je Vaše, takže pokud jí budete chtít, dodáme Vám zdrojové soubory. Neurážíme se, takže ani tohle u nás není žádný problém.

 

Razítka

Většinou jedna z prvních věcí kterou pořídíte své nové firmě. Razítka vyrábíme laserovým gravírováním z odolné razítkové gumy. Používáme  strojky od výrobce Shiny s opravdu širokou paletou rozměrů, v provedení od kapesních, přes běžná plastová až po kovová pro náročné použití. 

Efektní specialitou je reliéfní razítko, kterým vaše logo nebo texty do papíru sami vytlačíte. Vznikne tak originální efekt slepotisku na jakémkoliv papíru.

Letáky

snad nejtypičtější věc pro tiskárnu a i pro nás denní chleba. Nejsme sice zastánci hromadného bombardování letáky (i když uznáváme že v určitých případech funguje dobře), ale na druhou stranu dobře udělaný leták předá vašim zákazníkům spoustu důležitých informací a je to jedna z nejlevnějších forem propagace.

Proč popisovat složitě službu, ceny nebo parametry výrobku když je můžete přehledně shrnout ve firemním letáku. Druhů papíru, formátů, tisku, různého skládání a dokončování je mraky, rádi vám proto poradíme jak udělat váš vlastní epesní letáček.

 

Plakáty

Co bychom to byli za tiskárnu bez strojů na plakáty. Běžně tiskneme od 10 ks v atypických i standardních formátech od malých A5 až do šíře 160 cm.

 

Důležité je rozmyslet si jaké sdělení a jakou cílovou skupinu chcete oslovit. Je těžké zaujmout zákazníka na běžné výlepové ploše, obsah i grafika musí být proto na 100% vyladěné.

 
 

Brožury a katalogy

Klasickým mnohastránkovým katalogům už odzvonilo, v dnešní fofr-online době už je nelze udržet aktuální. Přesto je brožura nebo jednoduchý katalog produktů stále jeden z nejdůležitějších marketingových nástrojů, protože koncentruje pozornost vašeho zákazníka jen k vám. V online prostředí jste totiž pořád jeden klik od konkurence, ale i od mnoha dalších rušivých vjemů. 

Stejně jako u letáků je velkou výhodou brožur že nemusíte každému zákazníkovi složitě vysvětlovat vaši službu, pokud ji máte srozumitelně popsanou ve firemní brožuře.

 

Druhů papíru, možných formátů, tisku, druhů vazby a dokončování je mraky, rádi vám proto poradíme, kde se dá ušetřit a jak se odlišit od konkurence.

Bannery

Pokud máte někde volný kus plotu nebo fasády není nic jednoduššího než ji využít pro levnou a efektivní reklamní plachtu (PVC banner). Reklamní plachtu ale můžete využít i v interiéru třeba jako fotopozadí nebo zajímavou tištěnou propagaci v kanceláři.

 

Bannery vyrábíte tak aby vydržely, tiskneme je proto na kvalitní litý 550g materiál s perfektní barevností a barvami které nevyblednou. Životnost v exteriéru je minimálně 2 roky, ale pokud banner vyvěsíte mimo dosah slunce tak vydrží věky.

 

Instalace je díky nerezavějícím očkům po obvodu jednoduchá, ale pokud si na ni netroufáte nebo je banner větší a je potřeba instalovat pomocí ocelového lanka a gumového výpletu tak ji pro vás rádi zmákneme.

 
 

Polep výloh

Polepy výloh jsou nejjednodušší formou jak umístit reklamu na vaší prodejnu nebo provozovnu. Kvůli vyhláškám a nařízením bývají někdy také  tou jedinou možnou formou reklamy.

Polep vyrábíme běžně z řezané nebo tištěné folie. Pokud ale chcete zamezit pohledu dovnitř vašeho obchodu můžeme použít děrovanou OWV (jednosměrnou) folii díky které bude natištěná grafika zvenku vidět a zároveň uvidíte ven. Zajímavé efekty umíme taky díky kombinaci s folií s imitací pískovaného skla. 

Rádi se k vám na prodejnu mrkneme a poradíme jak vyšperkovat zrovna vaší výlohu. 

 

Polep vozidel

Tunnery asi zklameme, ale specializujeme se pouze na reklamní polep. Karbon, chrom nebo jiné kruto-folie na vaše Camaro nenalepíme, zato umíme lepit reklamu na vše od na pizza skútrů, manažerských osobáků, pekařských dodávek, nákladních kamionů až po firemní jachty. 

Reklama na autě je skvělý poutač který navíc vidí zákazníci v širokém okolí kde se auto pohybuje. Byla by škoda nemít auto polepené.

Pokud auto používáte i soukromě a nechcete mít polepy nastálo, vyrobíme vám magnetické polepy, které drží i na dálnici a jejich nalepení nebo sundání je hračka. Majitelé Trabantů a aut s hliníkovou karoserií mají samozřejmě smůlu.  :-P

 

Reklamní desky

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Reklamní áčka a klaprámy

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Výtrče

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Směrovky a šipky

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Orientační systémy

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Samolepky a magnety

Papírové, plastové, s ořezem i bez něj, velikost pár milimetrů nebo několik metrů, reflexní, metalické, laminované, magnetické, oboustranné, čiré, pryskyřicové s 3D efektem ... 

Možností je hromada, záleží kam a proč jí chcete lepit a samozřejmě na rozpočtu. Každopádně možností je tolik že určitě najdeme vhodné řešení pro vaší aplikaci. 

 

Vlajky

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Řezaná grafika

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Plastické písmo

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

Podlahová reklama

Stěny jsou málo, práskneme reklamu i na podlahu! Stejně všichni koukají do zěmě (nebo do mobilu).

Podlahová reklama je neokoukaný způsob pro reklamní sdělení nebo pro doplnění orientačního systému.

Většinou ji umisťujeme do interiéru, ale krátkodobě ji lze využít i v exteriérech. Folie má ochrannou vrstvu s protiskluzovou certifikací R9 a lze na ní pobíhat i ve standartní obuvi a běžně udržovat.

 
 

Kalendáře

Znáte nějakou jinou formu propagace, kterou si vaši zákazníci dobrovolně pověsí na zeď na celý rok?

 

Kalendáře vyrábíme kapesní (ve formátu vizitky), klasické nástěnné s háčkem na zavěšení i stolní verze se stojánkem. Vzhledem k velkým strojům se u nás bohužel nevyplatí kusová výroba (dárky pro babičky :-), minimum vhodné pro naše stroje je 10 ks. 

 

Etikety a štítky

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Visačky

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Tiskopisy

I když elektronické systémy vytlačují klasické tiskopisy, stále je na zavedení  rychlejší a jednodušší vlastní tiskopis upravený na míru vaší firmě.

 

Vyrábíme zakázkové objednávky, dodací listy, faktury, doklady a další tiskopisy které potřebujete ke svému podnikání a to včetně grafického zpracování. 

 

Tiskneme na běžný i samopropisovací CFB papír, číslujeme, perforujeme, lepíme a sešíváme, a to vše proto, aby se vám s tiskopisem dobře pracovalo. 

 

Firemní bloky

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Spisové desky

Nemusíte být zrovna banka aby jste si mohli dovolit vlastní profesionální spisové desky. Nejen že hezky uspořádají vaše firemní dokumenty, ale zákazníkovi pokaždé připomenou vaší firmu.

 

Máme vlastní výsekové formy na různé množství a velikosti dokumentů, včetně přípravy na vložení vizitky. Případná laminace nebo parciální lakování už je jen třešnička na dortu, pardon, třešnička na deskách. :-)

 

Rollupy

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Reklamní textil

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Reklamní předměty

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Reklamní tapety

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

 

Krabice a obaly

Ještě vymýšlíme co chytrého sem napsat. :-P

Ostatní výroba

Všechno sem dát opravdu nejde, vyrábíme i spoustu atypických výrobků a specialitek.

 

Na některé můžete kouknout v galerii a pokud si nebudete jistí tak přijďte a mrkneme na to jestli zrovna vaši představu zvláneme vyrobit nebo ne.

"No... a to je tak asi všechno co víme o krevetách..." :-)

LATISK LITOMĚŘICE 2020, tel.: 416 733 367, 734 577 627, email: latisk@latisk.cz

RGA