"JAK KOUKÁME NA SVĚT?"

 

  • Jsme tým pečlivých kreativců a baví nás propagace malých a středních firem.

  • Pokud utrácíte za propagaci a peníze se vám nevrací, kupte si raději poníka.

  • Reklama nemá jen zaujmout a pobavit, cílem je prodej a zisk. Vše ostatní je jen plýtvání zdroji.

  • Myslíme na zákazníky našich zákazníků, baví nás přemýšlet a hledat v zakázkách smysl i nesmysl.

  • Máme vlastní tiskové stroje a reklamní výrobu, takže co si vymyslíme to taky sami vyrobíme.

  • Nemáme čas na horkou kaši, rádi jednáme na rovinu, věcně a bez řečí.

PROČ

PRÁVĚ CHAMELEON?

a naše malá velká story

Začíná hooodně dávno a to v roce 1871 kdy byla založena Pickertova tiskárna a vydavatelství. V roce 1897 se přesídlila do nově postavené secesní budovy, ve které dodnes sídlíme. Už když se dům stavěl počítalo se s provozem tiskárny. Také máme dodnes ve spodním patře 100let starý (a stále funkční) knihtiskový stroj.

Po válce a následném znárodnění změnila tiskárna název na Severografia Litoměřice než jí v roce 1991 za úspory a zastavený dům rodičů koupil Jaromír Latislav starší. Ten ji rozvíjel až do roku 2014 kdy se stal pokračovatelem tisku na této adrese syn Filip Latislav. V tom roce také změnila firma název na LATISK a zaměstnala generálního ředitele Chameleona Láďu, který má od té doby svoji kancelář v teráriu u nás ve firmě.

A proč zrovna chameleon? Protože je to originální zvíře, které má výborný zrak (vizuál - to je naše) a mění barvy, které jsou každodenním základem naší práce. A popravdě... je to stejně praštěné zvíře jako my v Latisku.

Děláme v tom bordel, tedy ne my, ale spíš okolnosti. Jsme totiž dva bráchové, oba Latislavové, oba máme firmu co se zabývá tiskem a reklamou, oba máme podobné stroje, oba fungujeme 10 kilometrů od sebe a neumíme se dohodnout na společné firmě...

Neničíme si auta, mluvíme spolu, dokonce spolu občas jezdíme na lyže a na motorkách, ale zatím prostě neumíme fungovat společně. 

Jsme tedy dvě oddělené firmy a je potřeba mrknout na to jestli objednáváte u chameleona nebo u žraloka, tedy v Litoměřicích nebo v Lovosicích. 

LATISK LITOMĚŘICE 2019, tel.: 416 733 367, 734 577 627, email: latisk@latisk.cz