"co děláme" (popis na 4 vteřiny)

Jsme GRAFICKÉ STUDIO, TISKÁRNA a REKLAMKA... Jupijajej!

"co děláme" (popis na 4 minuty)

"co děláme" (popis na 40 minut)

 

INTERIÉR

Grafika loga

Tady se vyplatí začít. Nemá smysl pouštět se do propagace a nemít vyladěné logo. S každým použitím loga budujete svojí značku (branding) a vrýváte se svým zákazníkům do paměti. Loga tvoříme originální

Grafické práce

- dobrý grafik je vzácnější než......, takže máte štěstí že máme toho nejlepšího široko daleko. 

Vizitky - to nás hodně baví, dá se na nich totiž kreativně vyřádit. Vizitka je základ firemní prezentace i v této moderní době. Dobré grafické zpracování by mělo být samozřejmost i u běžné vizitky, ale u vizitky doporučujeme nešetřit ani na provedení jako je výsek, laminace, zlacení nebo jiné efekty a zušlechtění. Vizitek běžně nerozdáváte tolik a dobrý dojem, který můžete zanechat stojí za těch pár korun navíc. Ostatně kolik peněz vám přinese průměrný zákazník?

Letáky - snad nejtypičtější věc pro tiskárnu a i pro nás denní chleba. Nejsme zastánci hromadného bombardování letáky (i když uznáváme že v určitých případech funguje), ale na druhou stranu dobře udělaný leták předá vašim zákazníkům spoustu důležitých informací a je to jedna z nejlevnějších forem propagace. Proč popisovat složitě službu, ceny nebo parametry výrobku když je můžete přehledně shrnout ve firemním letáku. Druhů papíru, tisku, různého skládání a dokončování je mraky, rádi vám poradíme jak udělat váš vlastní epesní letáček.

Plakáty - jasně, to umíme. Běžně tiskneme od 10 ks v atypických i standardních formátech od A5 až do šíře 160 cm. Důležité je rozmyslet si jaké sdělení a jakou cílovou skupinu chcete oslovit. Je těžké zaujmout zákazníka na běžné výlepové ploše, obsah i grafika musí být na 100% vyladěné.  

zpět nahoru

Tiskopisy - na zakázku vyrábíme objednávky, dodací listy, faktury, doklady a další tiskopisy, které potřebujete ke svému podnikání a to včetně grafického zpracování. Tiskneme na běžný i samopropisovací CFB papír, číslujeme, perforujeme, lepíme a sešíváme, a to vše proto, aby se vám s tiskopisem dobře pracovalo. 

Razítka - dnes již standardně samobarvící razítkové strojky. Používáme značku Shiny, protože s nimi máme dobrou zkušenost. 

Etikety - 

Visačky - 

Samolepky - papírové, plastové, s ořezem i bez něj. 

Rollupy - 

Klaprámy - 

Podlahová reklama - Podlahová reklama je zajímavým marketingovým nástrojem, kterým nejčastěji prezentujeme krátkodobé akce nebo doplňujeme lokální navigační systém. Podlahovou reklamu můžeme umístit do interiéru i exteriérů jako koberce, samolepící fólie, stříkanou reklamu, dlažební kostky apod. Máte-li nedostatek reklamního prostoru, je pro Vás podlahová reklama ideální a užitečnou propagací. Upozorňuje na konkrétní druh zboží a setkáte se s ní především v supermarketech a obchodních centrech. Zeptejte se sami sebe: “Dívám se při chůzi kolem sebe nebo pod nohy?” Tohle je důvod, proč se podlahová reklama stále více používá.

 

kalendáře

LATISK LITOMĚŘICE 2019, tel.: 416 733 367, 734 577 627, email: latisk@latisk.cz